KABINY PRYSZNICOWE I PARAWANY

Kabina prysznicowa może być ustawiona przy ścianie lub w rogu pomieszczenia. Nowoczesne kabiny są też zintegrowane z wannami, choć wówczas najczęściej mamy do czynienia z parawanem nawannowym.

Niezależnie od tego, jaki kształt docelowo ma mieć kabina prysznicowa, nasz zakład szklarski zaprojektuje i wykona ją dla Państwa, a następnie zamontuje w miejscu przeznaczenia. Robimy standardowe i niestandardowe kabiny prysznicowe, które są przeznaczone do instalacji na brodzikach lub bezpośrednio przy posadzce, dla spływów podłogowych.

Przy realizacji zleceń na kabiny prysznicowe wykorzystujemy najnowsze technologie kształtowania szkła i tworzenia zabudowy kabin prysznicowych. Wykorzystujemy kilka łączonych ze sobą na zawiasy lub ściski tafli szklanych o wymaganej przez klienta wielkości. Nasi pracownicy korzystają przy tym wyłącznie z okuć renomowanych firm, dlatego możemy zagwarantować, że spełniają one normy szczelności i wytrzymałości. Wykonane są one z najwyższej jakości materiałów, wykazujących odporność na wilgoć czy bezpośrednie działanie strumienia wody. Za każdym razem okucia do kabin prysznicowych – ich styl, kształt i kolor są dobierane pod kątem kolorystyki armatury sanitarnej w łazience klienta, jak i do stylu jej aranżacji 

ProGlass oferuje Państwu dopasowane do zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań rozwiązania zabudowy kabin prysznicowych:

  • Drzwi prysznicowe połączone ze stałą ścianką – mające zastosowanie w szerszych otworach, lub gdy planowany układ prysznica i łazienki tego wymaga.

  • Szklane drzwi prysznicowe przesuwne, połączone ze stałą ścianką.

  • Szklane drzwi prysznicowe – o standardowych lub niestandardowych wymiarach.

  • Szklany parawan nawannowy – kiedy nie ma możliwości zmieszczenia w łazience i wanny i prysznica, a domownicy tego oczekują.

  • Kabiny prysznicowe do montażu w rogu łazienki, zbudowane z jednej, dwóch lub kilku szklanych tafli.

  • Szklaną ściankę stałą, która jest przegrodą szklaną przeznaczoną do mocowania punktowo, bez wykorzystania zawiasów bocznych.

  • Inne zabudowy, według indywidualnego projektu klienta.

Do wykonania szklanych kabin prysznicowych możemy zaoferować Państwu bezpieczne szkło hartowane: przezroczyste, satynowe lub piaskowane, szkło ze wzorem lub barwione w masie, jak i innego rodzaju szkła. Za każdym razem doradzamy wybór szkła samoczyszczącego, dla ułatwienia utrzymania czystości kabiny