LACOBEL

Szkło laminowane tzw. lacobel to szklane panele dekoracyjne. Szkło tego typu wykonać można z dowolnym nadrukiem. Dlatego też cieszą się one dużym zainteresowaniem bo możemy dowolnie dostosować je do naszego wnętrza i naszej wizji.

Lacobel wygląda po prostu bardzo efektownie i przykuwa uwagę we wnętrzu, w którym się znajduje. Możliwość spersonalizowania dodatkowych nadruków na szkle daje duże pole do popisu podczas aranżacji przestrzeni w mieszkaniu.

Panele szklane do kuchni i łazienki z grafiką na szkle

Wykonujemy niepowtarzalne panele szklane hartowane do kuchni i łazienki. Panel szklany z grafiką to nowoczesna alternatywa dla glazury, malowania, czy tapety stosowanej nad blatem kuchennym lub w kabinie prysznicowej. Nieograniczona ilość motywów graficznych i dowolny wymiar.

Świetnym rozwiązaniem na nadanie niepowtarzalnego charakteru naszej kuchni są szklane panele z grafiką. Wzory proponowane przez zakłady szklarskie są na tyle różnorodne, że wpiszą się w różne gusta. Panele będą dobrym dopełnieniem kuchni urządzonych w różnych stylach – od retro po nowoczesny. Dodatkowo są one nie tylko efektowne, ale też praktyczne. Zabezpieczają ściany przed zabrudzeniami i łatwo usunąć z nich tłuszcz. Warto wybrać panele w zakładzie, który oferuję wysoką jakość produktów. Dobrym przykładem jest ProGlass.