Lustra na wymiar

Oferujemy lustra na dowolny wymiar (zwykłe i przyciemniane) oraz z opcją fazowania, szlifowania, piaskowania, podświetlenia. Zamów lustro na wymiar bez wychodzenia z domu – skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się wszystkim!

Szukasz lustra na wymiar do łazienki, przedpokoju, biura? Sprawdź naszą najbogatszą ofertę w Szczecinie !

Wyjątkowe lustra na wymiar Szczecin

Jednym z podstawowych zastosowań szkła w naszych domach są lustra. Wielu z nas nie wyobraża sobie łazienki bez tego elementu. Lustra optycznie powiększają wnętrza, więc coraz częściej używamy ich także w salonach, sypialniach i na korytarzach. Usługi szklarskie obejmują wykonanie luster w nietypowych wymiarach i kształtach. Problemem nie są również lustra ze zdobieniami, a nawet w różnych kolorach. Ważne, aby były wykonane z wysokiej jakości szkła i łatwe w pielęgnacji.

We wnętrzach domowych, jak i biurowych, a nawet w lokalach gastronomicznych czy w obiektach hotelowych, zastosowanie znajdują różnego rodzaju lustra – wiszące, stojące czy wklejane we wnętrzu wind i tym podobnych pomieszczeń. Lustra powodują zwiększenie pod względem optycznym powierzchni każdego wnętrza. Nadają mu luksusowego charakteru, a przy tym mogą mieć wiele praktycznych funkcji do spełnienia, jak na przykład lustra w salach do treningów tanecznych i gimnastycznych.

Wiemy, jak ważne są lustra przy wyposażaniu różnych wnętrz. Nasz zakład szklarskich w Szczecinie jest w stanie dostarczyć je w takiej postaci, aby odpowiadały one wymaganiom klientów, którzy je zamawiają.

ProGlass zrealizuje każde zlecenie dotyczące wykonania lustra na wymiar – o dowolnym kształcie i w dowolnym rozmiarze. Także nasza oferta jest na tyle elastyczna, że można ją dopasować do oczekiwań właściwie każdego klienta – tak indywidualnego, jak i firmowego.

Nie ważne, czy potrzebujecie Państwo lustra o klasycznych wymiarach i kształcie, np. kwadratowe lub prostokątne, czy też o niekonwencjonalnym charakterze, nasz zakład szklarski z pewnością je wykona. Do tego zapewniamy naszym klientom profesjonalny pomiar lustra przed dokonaniem zamówienia – całkowicie bezpłatnie.

To często bardzo ważny etap zamawiania luster, zwłaszcza jeśli mają one być później wklejone na przykład pod przygotowany otwór w kafelkach w łazience, w toalecie czy w przedpokoju. Lustra powinny być idealnie dopasowane w takim przypadku, a pomiar otworu wykonany przez naszych fachowców będzie to gwarantował. Nie tylko zrobimy dla Państwa lustra na wymiar, ale też możemy podjąć się ich zamontowania we wskazanym miejscu.

Wykonujemy lustra w różnych kolorach, nie tylko standardowe, srebrne, ale i inne, które pozwalają na dowolne kształtowanie aranżacji danego wnętrza, w jakim mają się one znaleźć. Możemy zaprezentować próbki luster w różnych kolorach w naszej siedzibie w Szczecinie, co z pewnością ułatwi podjęcie decyzji, który będzie najlepiej pasował danemu klientowi do założonej aranżacji.